O mnie

Cześć, nazywam się Kamil Demidowski i chciałbym powiedzieć Ci kilka słów o sobie

Nie chcę Cię zasypywać masą informacji o sobie samym. Po prostu dobrze, abyś wiedział jak wygląda moja praca w branży SEO

Kim jestem?

Od ponad 10 lat zawodowo zajmuję się prowadzeniem kampanii SEO.
Dzięki praktycznej znajomości języka niemieckiego – wyspecjalizowałem się w kompleksowej obsłudze projektów SEO dla klientów z krajów niemieckojęzycznych. Prowadząc działania SEO, przede wszystkim skupiam się na przeprowadzeniu audytów SEO ze szczególnym naciskiem na jego techniczne aspekty. W Fox Strategy odpowiadam za kompleksowe prowadzenie projektów SEO dla klientów z całej Polski, jak też wspomnianych klientów posługujących się językiem niemieckim.

Jednocześnie od ponad 5 lat nieustannie rozwijam się w prowadzeniu projektów z zakresu użyteczności stron www.

Za swój najważniejszy cel SEO stawiam przede wszystkim:

  • wzrost rozpoznawalności biznesu klienta w wynikach wyszukiwania;
  • wzrost widoczności stron internetowych w wyszukiwarce;
  • wzrost zwrotu z inwestycji w działania marketingowe w wyszukiwarkach internetowych;
  • wzrost intratnego ruchu z wyników organicznych na stronach www moich klientów.

Nadzoruję pracę Link builder’ów, dając im wskazówki na temat specyfiki danego projektu oraz merytorycznie wspieram ich na wszystkich etapach pozyskiwania wartościowych linków, które mają realnie przyczyniać się do wzrostu popularności stron internetowych w wynikach organicznych wyszukiwarki.

kamil-demidowski-specjalista-seo-wrocław
DLACZEGO WARTO ZLECIĆ MI OBSŁUGĘ SEO?

Co mogę zaoferować dla rozwoju Twojego e-biznesu

Na sukces działań w wyszukiwarce Google ma wpływ kilkaset czynników, które jedne są bardziej “oswojone” przez SEO-wców, a inne wciąż pozostają w sferze domniemywań. Chcąc je udowodnić poddawane są stałym analizom oraz testom w celu ich potwierdzenia.
Chcąc uzyskiwać jak najlepsze rezultaty w wyszukiwarce musi dojść do zaangażowanej współpracy na linii Klient – SEO-wiec.

 

Ja ze swojej strony mogę zagwarantować:

Full-Transparency-Icon

Przekazuję comiesięczne raporty z przeprowadzonych prac SEO. Wskazuję kluczowe elementy, które miały wpływ na uzyskiwane wyniki. Na bieżąco informuję swoich klientów o statusie projektów - ponieważ jestem zdania, że doinformowany klient to po partnersku traktowany klient.

Big-Data-Analysis-Icon

Przeprowadzam cykliczne analizy danych w dostępnych narzędziach, jakie są podpinane do monitorowania kondycji stron w internecie. Następnie wnioski z analiz przekazuję wraz z wyjaśnieniem do klientów.

Digital Consultancy

Chcąc dowozić jak najlepsze rezultaty z działań SEO przesyłam do klientów rekomendacje, mające na celu stałe doskonalenie serwisu i ciągłą jego optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych. Konsulting może odbywać się drogą mailową, telefonicznie, bądź w razie konieczności u klienta lub w biurze Fox Strategy.

indywidualne podejscie

Dostosowuję strategię działań SEO dostosowaną do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych klienta. Staram się przekazywać swoją wiedzę nt. SEO oraz funkcjonowania samej wyszukiwarki Google w sposób dopasowany do wiedzy oraz oczekiwań moich partnerów biznesowych.

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ O MNIE WIĘCEJ?

Poznaj moje doświadczenie zawodowe

Luty 2021 - obecnie

Fox Strategy - SEO Team Leader na rynek niemiecki

W ramach pracy w agencji utworzono nowy dział dedykowany klientom z Niemiec. Sprawuję opiekę nad pracami działu SEO DE, odpowiadam za jego rozwój, ustalanie strategii działań dla klientów z Niemiec oraz koordynuję projekty SEO.

Marzec 2019 - Styczeń 2021

Fox Strategy - SEO Team Leader

W tym momencie do moich najważniejszych obowiązków doszło zarządzanie zespołem kilkuosobowego działu SEO. Już nie tylko rozwój własnych kompetencji i celów zawodowych, ale i całej drużyny Specjalistów został mi przekazany. W Fox Strategy zacząłem odpowiadać zarówno za rozwój działu, jak i strategii jego funkcjonowania czy procesów wewnętrznych firmy.

Poza wsparciem zespołu obsługuję również kilka projektów SEO i UX.

Kwiecień 2018 - Luty 2019

Fox Strategy - Senior SXO Specialist

Do moich obowiązków doszło prowadzenie projektów UX. Tym samym w Fox Strategy zacząłem łączyć funkcje Eksperta z zakresu SEO + UX. Dzięki temu, łącząc te obie dziedziny mogę skuteczniej wspierać moich klientów w uzyskiwaniu coraz to lepszych wyników zarówno w wyszukiwarce, jak i przychodów.

Wrzesień 2017 - Kwiecień 2018

Fox Strategy - Senior SEO Specialist

Przychodząc do agencji Fox Strategy objąłem stanowisko Senior SEO Specialist. Zacząłem w niej prowadzić projekty dla klientów zarówno na rynku polskim, brytyjskim, jak i austriackim – w takich branżach jak finanse i doradztwo biznesowe, architektura i aranżacja wnętrz, czy dla segmentu Ecommerce. W Fox Strategy odpowiadam za kompleksową obsługę projektów SEO, proces ofertowy, jak też zaawansowane narzędziowe wsparcie zespołu specjalistów w agencji.

Luty - Wrzesień 2017

Freelancer

Następnie rozpocząłem samodzielną działalność jako Freelancer, obsługując wyłącznie klientów z Niemiec. Współpraca z klientami opierała się przede wszystkim na konsultingu SEO oraz przeprowadzaniu audytów SEO.
W tym etapie rozwoju zawodowego poznałem przede wszystkim zależność i korzyści ze współpracy na linii: SEO-wiec z działami IT klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować.

Maj 2016 - Luty 2017

Penguinbehaviour - Head of SEO

Jako współzałożyciel Penguinbehaviour zostałem osobą odpowiedzialną za zarządzanie działaniami SEO agencji. W tym czasie rozwijałem jeszcze bardziej swoje kompetencje z zakresu obsługi klientów niemieckojęzycznych.

Lipiec 2015 - Listopad 2016

JWT LS - Specjalista SEO

Przychodząc do wrocławskiej agencji JWT LS skupiłem się na dalszym rozwoju z zakresu SEO – wtedy mogłem rozwijać się zarówno w SEO, jak i UX. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do projektów rozwoju biznesów internetowych nabyłem wiedzy z zakresu użyteczności stron internetowych, jak również Real-Time-Marketing.

Lipiec 2013 - Luty 2017

CDS Malon - Konsultant/ Specjalista SEO

W tym czasie koordynowałem prace związane ze zwiększaniem widoczności w wynikach organicznych Google, serwisów internetowych powiązanych z grupą kapitałową CDS Malon. W kręgu działań SEO było kilkanaście stron www – których tematyka powiązana była z branżą Systemów Zarządzania w organizacjach.

Styczeń 2013 - Lipiec 2013

Suppersam.pl - Specjalista SEO

W start-up’ie – Suppersam.pl zostałem wrzucony na głęboką wodę – jako mało doświadczony SEO-wiec zacząłem pracę w prężnie startującym projekcie Ecommerce. Odpowiadałem za zbudowanie strategii SEO od podstaw, analizę konkurencji, koordynację pracy Link builderów, jak również odpowiadałem za koordynację pracy działu kilkunastu programistów z działem marketingu.

Czerwiec 2012 - Styczeń 2013

Webber&Saar - Junior SEO Specialist

Swoją przygodę zawodowo z branżą SEO rozpocząłem od wrocławskiej Agencji SEO Webber&Saar. W tym czasie pochłonęła mnie kompletnie myśl o pracy na rzecz klientów w celu zaistnienia w wynikach wyszukiwania. W tej Agencji odpowiadałem za link building stron klientów oraz podejmowałem pierwsze kroki w optymalizacji SEO, jak również poznałem moją obecną Szefową 😉